Zapraszamy pilotów do współpracy z własnym, kompletnym sprzętem. Z naszej strony zapewniamy obsługę klientów, korzystanie z naszego elektronicznego kalendarza ułatwiającego organizację pracy oraz nocleg, możecie w tedy skoncentrować już się tylko na lataniu :) Jeżeli nie jesteś z okolic podzielimy się naszym doświadczeniem, abyś czuł się komfortowo na startowisku.
Większość lotów wykonujemy z góry Skrzyczne w Szczyrku, która ma 1257mnpm, loty w tym miejscu wahają się w przedziale 15-30 min i wymagają od pasażerów przeciętnej sprawności fizycznej. Góra Żar jest o połowę niższa - ma 750mnpm - loty z niej to 8-15 min w zależności od warunków pogodowych, tutaj latamy z pasażerami lekkimi poniżej 60 kg – dziećmi poniżej 18 roku życia oraz osobami niepełnosprawnymi, zarówno start jak i lądowanie nie jest wymagające – sprawność fizyczna możliwa poniżej przeciętnej.

Beniamin Skadłubowicz – Benek

63 lata – trener kadry – tandem pilot


Doświadczony pilot tandemowy, licencję uzyskał w 1996r., ma 20 letnie doświadczenie w lotach z pasażerami, także z osobami niepełnosprawnymi. W zimie instruktor narciarstwa i snowboardu. Certyfikowany uczestnik kursu Pierwszej Pomocy Przedmedycznej Emergency First Response.
Specjalizacja: górskie pasażerskie loty swobodne paralotnią

Tomasz Olszewski – Mahon

40 lat – tandem pilot


Mahon po kilkuletnich zmaganiach z chorobą opuścił nasze ziemskie szeregi lecz na zawsze pozostaje w naszej pamięci. Spotkamy się Przyjacielu na krańcu galaktyk ... Non Omnis Moriar … Certyfikowany uczestnik kursu Pierwszej Pomocy Przedmedycznej Emergency First Response.
Specjalizacja: pasażerskie loty motoparalotnią

Damian Orłowski - FAZA

FAZA - 43 lata – tandem pilot


zakochany w Beskidach Pilot Tandemowy, dzięki wrodzonemu ADHD, certyfikowany instruktor BOOT CAMP POLSKA,. Instruktor Pierwszej Pomocy Przedmedycznej Emergency First Response , snowgliding instruktor
Specjalizacja: loty pasażerskie akrobatyczne oraz motoparalotnią, snowgliding

Piotr Orłowski – Orzeł

33 lata – tandem pilot


Instruktor spadochronowy, zajawiony w lataniu Pilot Tandemowy, certyfikowany instruktor BOOT CAMP POLSKA, Wim Hof Method student, certyfikowany uczestnik kursu Pierwszej Pomocy Przedmedycznej Emergency First Response.
Specjalizacja: górskie pasażerskie loty swobodne paralotnią oraz na holu

Tadek Micor - Górol


Tadejro dba o właściwe planowanie gdzie i kiedy powinniśmy się znaleźć. Dzięki niemu zawsze jesteśmy do Waszej dyspozycji na czas i na 100%. To największy głos rozsądku w naszej grupie i zarazem największy chłop :) Nikt w Beskidach nie ściąga z drzewa paralotniarza tak szybko jak on ! Certyfikowany uczestnik kursu Pierwszej Pomocy Przedmedycznej Emergency First Response.